недеља, 25 феб 2018

четвртак, 05 фебруар 2015 12:01

2                   НАЈЧИТАЛАЦ

Градска библиотека „Владислав Петковић Дис” Чачак

У уторак, 3. фебруара,у школској трпезарији по осми пут додељене су награде најбољим читаоцима огранка Градске библиотеке „Владислав Петковић Дис”. За најбоље читаоце у 2014. години проглашене су Теодора Дмитић, ученица петог разреда и сестре Милутиновић, Јана ученица петог разреда и Ана ученица трећег разреда, а за највернију читалачку породицу награђена је седмочлана породица Аџемовић из Заблаћа. Најбољи читаоци су награђени књигом.

За програм су се побринули библиотекари Даница Оташевић, Дубравка Илић и Владимир Симић, а улепшали су га предшколци и ученици трећег разреда.

Будући прваци са васпитачицама Маријом Новичић и Милом Протић премијерно су се представили публици песмицама.

Ученици трећег разреда, чланови рецитаторско-драмске секције са учитељицом Биљаном Стојанић извели су рецитал

На Савиндан који је награђен аплаузом.