понедељак, 10 дец 2018
петак, 19 децембар 2014 11:16

DSC 0706

Сусрет са песником Бошком Ломовићем

У оквиру Дечје недеље, 15.10.2014. године, нашу школу посетио је песник за децу Бошко Ломовић.Заједно са песником, у школи су били и библиотекари огранка Градске библиотеке „Владислав Петковић Дис” у Заблаћу, Дубравка Илић и Владимир Симић, као и директорка    Даница Оташевић.

DSC 0648

Песника су најавиле ученице петог разреда песмама Град из снова и Љубавна песма  врапцу. Потом је песник представио своју нову књигу Буквар дечијих дужности (песме и басне), рецитовао своје песме и читао краће приче ученицима V разреда и ученицима I и II разреда.

Дружење је трајало по један школски час у присуству наставника Данијеле Давидовић, Зорице Ђаковић, Крстине Петровић, Срђана Јовића, Мирка Божовића, Анке Петровић и учитеља Биљане Симовић, Марине Радојевић и Снежане Радовановић.

DSC 0659

Последње ажурирано петак, 19 децембар 2014 11:32