недеља, 25 феб 2018

27. јануар 2015.године

Програм прославе

IMG 2527

* Светосавска химна у извођењу хора школе, диригент Кристина Максимовић, професор

*  Свечано ломљење славског колача

* Пригодан програм у извођењу ученика млађих и старијих разреда

* Послужење за ученике

У уторак 27. јануара 2015. године наша школа је прославила Савиндан, школску славу. Свечаност је почела Светосавском химном у извођењу хора.

Свештеник наше парохије пресекао је славски колач уз пригодну светосавску  беседу намењену ученицима.

После свечаног ломљења славског колача ученици млађих и старијих разреда извели су пригодан програм у част првог српског просветитеља. Ученици су успешно изведену приредбу марљиво припремали са својим учитељима и наставницом српског језика. Њихов труд награђен је бурним аплаузом од стране родитеља, наставника и свих осталих присутних на приредби.

Након дивних наступа ученици су добили мало послужење које је школа припремила за ову прилику.

IMG 2532

IMG 2521