понедељак, 10 дец 2018
Луткарска представа "Љутито мече" ПДФ Штампа Ел. пошта
четвртак, 25 децембар 2014 11:21

Луткарска представа  "Љутито мече"

У уторак 9.12.2014. године у просторијама школе одржана је луткарска представа Љутито мече за ученике од I до IV разреда.

Представу су извели ученици 3. разреда наше школе, чланови рецитаторско драмске секције коју води учитељица Биљана Стојанић. Представа је припремана веома темељно и марљиво од почетка школске године на часовима слободних активности са ученицима III1 и III2 .

У изради сценографије за мале глумце помогли су родитељи ученика и запослени у школи. Представа је оставила веома јак утисак на ученике, али и на све запослене у школи који су одгледали представу.

Мали глумци показали су веома велики таленат, своју креативност и маштовитост. За свој труд и одличну представу награђени су бурним аплаузом.

Последње ажурирано четвртак, 25 децембар 2014 11:44